Halo Fans! Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję Ultra Weekendu fanów Depeche Mode! Od dwóch lat organizujemy imprezy integracyjne dla fanów dM oraz miłośników muzyki pokrewnej. Są to kilkudniowe meetingi w oryginalnych i ciekawych miejscach naszego kraju dla całych rodzin!

Czwarta edycja wypada na cztery dni zabaw i pobytu w najwyżej położonym hotelu w Polsce. Przybywamy do Hotelu „Tatry” oddalonym 16 km od Zakopanego. Miejscowość Małe Ciche – Murzasichle to gwarancja niezapomnianych doznań i przeżyć przez cały okres naszej czterodniowej imprezy. Mamy do dyspozycji trzy gwiazdkowy hotel z salą taneczną, gdzie odbędą się trzy wieczory i noce przy muzyce dM. Salę kinową, gdzie obejrzymy ciekawe koncerty i występy video grupy, oraz posłuchamy ciekawych historii związanych z zespołem.

Data: 8-11.11.2019
Godzina startu: 12:00
Godzina zakończenia: 3:00
Miasto: 34-531 Murzasichle
Adres: Małe Ciche 91 (Polana Zgorzelisko)
Miejsce: Hotel Tatry*** k/Zakopanego
Cena biletu: 490 zł osoby od 13 roku życia i dorosłe, dzieci do 13 roku życia 50%
Strona wydarzenia: Facebook

Dla spragnionych większych atrakcji możemy korzystać z wielkiego Aquaparku z całym jego zaopatrzeniem w zmyślne urozmaicenia! Pobyt składa się z wyżywienia ( śniadania oraz obiadokolacje przez wszystkie dni pobytu) oraz trzech noclegów. Promocyjne ceny napojów i alkoholi. Możliwość organizacji wycieczek autokarowych po regionie czy do Morskiego Oka, Słowacji lub kolejką linową na Kasprowy Wierch!

Koszt pobyty na osobę obejmujący pobyt, wyżywienie, atrakcje hotelowe i organizatorskie wraz z ubezpieczeniem. Zapisy i rezerwacje pod e-mailem: agencja.reklamowa.wiktoria [at] gmail.com, telefony do organizatorów:
Bogdan 609755609
Michał 733491068
Robert 501071678