dMUniverse.pl

Serwis subkultury fanów depeche MODE – dziś i dawniej.

Live

Ultra Party 1997

Ultra Party - Los Angeles

Ultra Party - Los Angeles

Na oficjalnym profilu depeche MODE na YouTube pojawił się pocięty zapis 2 występu depeche MODE w ramach Ultra Promo Shows.

Jest to zapis z 16 maja 1997 roku z Los Angeles. Jest to zapis w NTSC na taśmach typu betacam. Audio pochodzi ze stołu mikserskiego (tzw soundboard).

W podpisie można przeczytać następujący komentarz:

After the very long Devotional Tour, and the problems that presented themselves after that tour, the band decided to play just two small shows for the Ultra album. This was the second of those two „Ultra Parties”.

_

Po bardzo długim Devotional Tour i problemach, które nastąpiły po tej trasie, zespół postanowił zagrać tylko dwa małe koncerty  promijące album Ultra. To jest drugi z tzw „Ultra Parties”.

Materiał był już wcześniej dostępny z poziomu oficjalnej strony zespołu.

W ramach kanału dmdotcom ukazują sie mniej oficjalne produkcje tworzone przez webmastera depechemode.com – Daniela Barassiego.

_

Dla ułatwienia zespół posiada dwa profile oficjalne, które są dostępne z poziomu serwisu YouTube. Pierwszy to właśnie dmdotcom. Drugi serwis jest to serwis depecheMODEVEVO, który oryginalnie jest integralną częścią serwisu VEVO, nie mniej z poziomu YouTube można oglądać wszystkie filmy tam zamieszczone.

1 Comment

  1. Tak sobie słucham teraz „Uselink” i myślę sobie, że gdyby nie ta przesterowana perkusja, mógłby spokojnie znaleźć się na „A Broken Frame” – to samo brzmienie, ta sama przestrzeń, ten sam Daniel Miller 😀

Dodaj komentarz

Serwis zarządzany, prowadzony przez Ultra Interactive

%d bloggers like this: