VSI Team zaprasza na dM AFTER PARTY pod oficjalnym patronatem SONY MUSIC POLAND, które odbędzie się 21 Lipca 2017 r. w Klubie Palladium.

Klub Palladium dysponuje jedną z największych przestrzeni dla imprez zamkniętych w stolicy. 1550 m2 idealnie dopasowanych do potrzeb wszelkiego rodzaju wydarzeń, wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

Powierzchnia sali widowiskowej to 578 m2! Na parkiecie mieści się kilkaset osób! Bez wątpienia jest to najlepsze miejsce na imprezę po koncercie depeche MODE. Chętnych zapraszamy do odwiedzenia strony klubu: www.palladium.art.pl

Klub mieści się przy ulicy Złotej 7/9, czyli w ścisłym centrum Stolicy, na przeciwko Pałacu Kultury i Nauki, gdzie na Placu Defilad znajdują się ogromne parkingi dla autokarów oraz samochodów osobowych.

Po koncercie do klubu można dojść pieszo około 15 min albo dojechać komunikacją 2-3 przystanki, bez przesiadek. W linii prostej do Dworca Centralnego z Palladium jest niespełna 10 min spacerkiem lub jeden przystanek komunikacją miejską.

Startujemy zaraz po koncercie.

Na imprezie zagrają DJs:

  • Kanaritz (MSGP)
  • devotee (MSGP),
  • Serek (FC Faith Łódź)
  • ADHD (3City, Exciting Night),

Oprawą wizualną zajmie się profesjonalne studio filmowe. Będą miksowane obrazy na żywo z imprezy wraz ze specjalnie przygotowanymi na naszego aftera video clipami.

Więcej informacji na FB: MySecretGardenParty i stronie wydarzenia. Jeśli macie pytania lub potrzebujecie pomocy w znalezieniu noclegu lub ogólnie informacji piszcie na adres: [email protected]

Wkrótce ruszy sprzedaż biletów!