HALO FANS! Zapraszamy na ogólnopolski zlot fanów DEPECHE MODE w mieście Łodzi!. Bawimy się w sprawdzonym i jednym z najlepszych klubów miasta, w klubie muzycznym BROADWAY18.

Samo centrum z bliską bazą hostelowo/hotelową. Profesjonalny parkiet, nagłośnienie, wizualizacje, obszerny bar, kuchnia, ochrona, szatnia, wystrój – to wszystko będzie do waszej dyspozycji przez całą noc. Zagra dla was ekipa depechowskich djs z Fc Faith Team .

Data: 07.09.2019
Godzina startu: 20:00
Godzina zakończenia: 6:00
Miasto: Łódź
Adres: ul. Stefanowskiego 17
Miejsce: Klub Broadway18
Cena biletu: 20 zł
Strona wydarzenia: Facebook

Bilety można już nabyć w dzień zlotu oraz wczesniej w sąsiadującym pubie „Indeks” mieszczącym się pod tym samym adresem co klub muzyczny. Bilety również można otrzymać po uprzednim zamówieniu pocztą poleconą. Adres do zamówienia: [email protected]

Na zlocie będzie można zjeść ciepłe posiłki. Podczas imprezy będzie na sali klimatyczna palarnia.

Wstęp osobom nie pełnoletnim gwarantuje tylko opiekun dorosły. Podczas imprezy będą pracowały światła led i stroboskopy-uprzedzamy osoby które nie mogą być w pobliżu tych świateł.

W klubie można płacić kartami płatniczymi i kredytowymi. Osoby w stanie nietrzeźwym nie będą wpuszczone do klubu do czasu „odżycia” na powietrzu. Sugerujemy parkingi dla samochodów od Aleja Politechniki w okolicy Hali sportowej i Hali Expo. Oraz w okolicy ulicy Wólczańskiej.