Zielonofgórska ekipa zaprasza z FC Black Day zaprasza na depeche MODE Black Day Party, a wcześniej BATALION D’AMOUR zagra wiele depechowych coverów oraz materiał ze swojego najnowszego krążka – Fenix.

BATALION D’AMOUR to doświadczony zespół grający melodyjnego rocka. W 2016 roku grupa na dobre powróciła na polską scenę muzyczną z bardzo wysoko ocenioną przez media i środowisko muzyczne płytą „Fenix”, dystrybuowaną w Europie, USA i Japonii; jest to szósty krążek w dyskografii formacji. To, co wyróżnia zespół, to niesamowita energia, którą przekazują publiczności podczas koncertów, głównie za sprawą ekspresyjnej wokalistki, która zaraża swoją żywiołowością. Ciekawe melodie, niebanalne teksty utworów, mocny, nietuzinkowy wokal Karoliny Andrzejewskiej (laureatka wielu konkursów wokalnych, nominowana do Wokalistki Roku 2016 w radiostacji Antyradio) – to wszystko wpływa na niepowtarzalną aurę koncertów zespołu i sprawia, że każde spotkanie z Batalion d’Amour zapada głęboko w pamięć.

„Fenix” jest drugą płytą nagraną z Karoliną Andrzejewską jako wokalistką zespołu. Nowy album został wydany 4 listopada 2016 roku przez niemiecką wytwórnię Echozone – był to międzynarodowy debiut formacji. W Polsce album „Fenix” jest dystrybuowany przez Sonic Records – wyłącznego dystrybutora Adele na Polskę.

Na płycie pojawiają się znakomici goście: John Porter, Tomasz Grochola z Agressivy 69, Łukasz Belcyr, Łukasz Pilch i wielu innych, a sam album jest bardzo uniwersalny – jest to szeroko pojęta muzyka rockowa o zabarwieniu alternatywnym.

Z dnia na dzień przybywa coraz więcej pozytywnych recenzji zarówno od nabywców płyty, jak i od magazynów i portali muzycznych. Magazyn Teraz Rock ocenił nowy krążek na 4,5 gwiazdki na 5 możliwych, co było jednym z najlepszych wyników wśród polskich zespołów w ostatnim kwartale 2016 roku. Nowa płyta została również mocno doceniona w podsumowaniach roku 2016: zespół otrzymał m. in. nominację singla „Charlotte” do Utworu Roku 2016 oraz 4 miejsce w zestawieniu Najlepszych Płyt Roku 2016 według redaktorów magazynu Teraz Rock, a także nominację Karoliny Andrzejewskiej do Wokalistki Roku 2016 oraz płyty „Fenix” do Płyty Roku 2016 w radiostacji Antyradio. Singiel „Charlotte” znalazł się w czołowej 20-stce listy Turbo Top Antyradia, gdzie utrzymywał się przez 5 tygodni z rzędu, plasując się w dniu oficjalnej premiery na 8. miejscu.

*********************
Batalion d’Amour – koncert
+ support niespodzianka
+ Depeche Mode Black Day Party

Data: 17.01.2018 (sobota)
Godzina otwarcia klubu: 19:00
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.00

Miejsce: Klub Studencki WySPa, Zielona Góra, aleja Wojska Polskiego 67

Bilety:

  • 25 zł w przedsprzedaży, dostępne od 27 listopada 2017
  • Przedsprzedaż: 25 zł
    – bileteria Muz-Art – (68) 324 63 13 w godz. 10.00-18.00
    Zielona Góra, Aleja Niepodległości 12, Muzart.pl
  • Online: eryko.pl lub abilet.pl – 30 zł
  • W dniu koncertu: 35 zł do nabycia na bramce.

Mapa:

*********************

Strony zespołu: Batalion D’amour | Facebook

Batalion d'Amour + Depeche Mode Black Day Party - Zielona Góra

Batalion d’Amour + Depeche Mode Black Day Party – Zielona Góra